Testy z tajemniczego ogrodu
Znalazła klucz i rudzik pokazał jej furtkę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Trąbkę 15.Kto pomógł Mary znaleźć furtkę do tajemniczego ogrodu?. Tym razem nie daje za wygraną i odszukuje miejsce, z którego dochodzą wrzaski.. Odnajduje rozhisteryzowanego chłopca i daremnie starających się go uspokoić służących.Jednak z wyjściem do ogrodu dzieci musiały czekać przeszło tydzień, bo pogorszyła się pogoda.. Może na początek wystarczy mocno uwierzyć, ze stanie się coś dobrego i wtedy się spełni.. ogród Zabawy dla dzieci w ogrodzie.. W ziemi rozkopanej przez psa b. W zakurzonym wazonie c.. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaWitaj na stronie Quizz.pl.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Wspólnie snuli plany, jak niepostrzeżenie dostać się do tajemniczego ogrodu.cytaty z książki "Tajemniczy ogród" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Na świecie musi być oczywiście mnóstwo czarów - powiedział [Colin] pewnego dnia z powagą - ale ludzie nie potrafią ich rozpoznać ani ich odprawiać..

Otworzyła furtkę i weszła do ogrodu.

Test: Tajemniczy ogródBył znany z "zaklinania" zwierząt.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. By Redaktor 9 stycznia, 2020 10 czerwca, 2020.. Zapisuj ulubione.. Pewnej nocy Mary znów słyszy krzyki.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Twórz quizy.. a) miał dużo pracy b) nie kochał go c) bał się, że zbytnio przywiąże się do chłopca, a ten umrze, jak jego żona 22.. Jest kobietą w średnim wieku, o ładnej twarzy i łagodnym uśmiechu.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Gdzie wychowywała się Mary?. Dodawaj wpisy.. Ma formę pytań otwartych.Myszy c. Nietoperze 13.Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu?. Szczęśliwi właściciele ogrodów, domków letniskowych, dużych pól uprawnych doskonale wiedzą, czym jest pielęgnacja trawników, drzew i krzewów.. Mieszka w niewielkim domku na skraju wrzosowiska, wychowując liczną gromadkę dzieci.. Zapisuj ulubione.. Rozwiąż test!tajemniczy ogród.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasato może ich poszukaj!.

W jaki sposób Colin dotarł do tajemniczego ogrodu?

Udostępnij.. • Błyskawiczna decyzja.. O Indiach i tajemniczym ogrodzie.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Skomentuj.. 12.Test z lektury "Tajemniczy ogród" liczy 40 pytań zamkniętych.Opracowałam go, wykorzystując grę GWO.. Sprzęt ogrodowy umożliwia zwiększenie, jakości pracy wykonywanej w .Prowadzi go do tajemniczego ogrodu i pokazuje, jak starała się pomóc budzącym się właśnie do życia roślinom.. Wymień przynajmniej trzy osoby drugoplanowe ,,Tajemniczego ogrodu".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Dziewczynka miała nadzieję, że ptak nie zatrzyma się tam na dłużej.. F. H Burnett Tajemniczy Ogród 1story - zasłony, kotary 1.. W pokoju Colina 14.Jaki prezent przyniosła Mary od swojej matki dla Mary?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Uczniowie grają w nią, w ramach powtórzenia wiadomości przed sprawdzianem, a następnie piszą test, na którym są takie same pytanie, jakie mieli możliwość już poznać i opracować.Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!.

Dokąd pojechała Mary po ...Testy z tajemniczego ogrodu.

Mary i Dick codziennie odwiedzali Colina.. Co chciał robić Colin w dorosłym życiu?Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Był zdrowy.. Dlaczego Mary Lennox musiała wyjechać z Indii?. Otrzymuj osiągnięcia.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Otrzymuj osiągnięcia .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. • Wejście do tajemniczego ogrodu.W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. a. Skakankę b. Lalkę c.. Zawiera 16 pytań.. Dodawaj wpisy.. Dla Mary i Colina staje się uosobieniem prawdziwej matki.Testy z tajemniczego ogrodu.. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. (5/8) Streszczenie Tajemniczego ogrodu w pigułce, .. Wreszcie niebo nad wrzosowiskiem wypogodziło się i Mary z radością pobiegła do ogrodu.. Zdobywaj obserwujących.. Dorośli rozumieją dlaczego powinno się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, niestety w dzisiejszych czasach dzieci mają inne preferencje spędzania.. Zarejestruj się!. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. ( wypracowanie powinno zajmować przynajmniej 15 linii)a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Witaj na stronie Quizz.pl..

... kazał mu zaprowadzić się do ogrodu 21.

Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. • Spotkanie z kawką.. Dlaczego pan Craven nie spędzał czasu z synem?. a. Dick b.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Podaj imiona trójki głównych bohaterów ,,Tajemniczego ogrodu".. Jaki jest niezbędny sprzęt ogrodowy?. Było bardzo wcześnie, lecz kiedy otworzyła furtkę, ujrzała Dicka, zajętego pieleniem kwietników.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Poza tym kojarzył mu się z zmarłą żoną.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. 24 listopada, 2019 Redakcja .. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Szukaj: Ogród .Tytuł „Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Charakterystyka pozostałych bohaterów Tajemniczego ogrodu Susan Sowerby Susan Sowerby jest matką Dicka i Marthy.. Co to są wrzosowiska?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Opowiedz o tym, w jaki sposób Mary dostała się do tajemniczego ogrodu i w jaki sposób spędziła w nim pierwszy dzień.. Ben Weatherstaff, przez mur..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt