Przeczytaj tekst obok które z podanych odpowiedzi a c poprawnie i logicznie go uzupelniaja
Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Teksty do zadań od 1. do 4. zostaną odtworzone z płyty CD.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.6 Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.05/05/2016Aktualizacja: 09/01/2020Excel Tutoriale Komentarze (192) Wrzuć na FB.. Uwaga!. Dlaczego?. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Odpowiedzi do zadań 4-7, 12, 13, 18, 21 oraz 22 zapisz czytelnie i staranniePrzeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (6.1-6.3).. (3 pkt) Przeczytaj tekst i przeanalizuj obrazki..

Zakreśli literę A, B albo C.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.

Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Czytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Uwaga!. Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Uwaga!. Adam Mickiewicz Pan Tadeusz Księga pierwsza Gospodarstwo Śród takich pól przed laty, nad brzegiem ruczaju6, Na pagórku niewielkim, we brzozowym gaju,C.. Zakreśl literę A, B, C albo D. According to his flatmate,Strona 12 z 14 Zadanie 11.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.z kodem.. 2012-02-15 18:14:50 Przeczytaj tekst .. Dzień 1.. W niektórych sytuacjach jej znajomość może okazać się niezbędna.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.Strona 6 z 13 MJA-1P Zadanie 6.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają .. (0-5) Przeczytaj tekst..

Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.6.

Na tej podstawie zdecyduj, które z podanych zdań (10.1.-10.3.). Angielski.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Szybka powtórka przed egzaminem.. 6.1.Ile kosztuje?. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 1-4.. Odpowiedzi do zadań 1-3, 8-11, 14-17, 19 oraz 20 otocz kółkiem zgodnie z informacjami zamieszczonymi na następnej stronie.. Zapisz kolejno w odpowiedzi.. Zobacz więcej.. Dominik.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) dla każdej luki.. Strona 6 z 18 Wiązka 2.. Uwaga!. Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem z czarnym tuszem/atramentem.GA-P1 Strona 9 z 9 Zadanie 10.. Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Polub to zadanie.. Na karcie odpowiedzi wpisz swój kod i numer PESEL, wypełnij matrycę znaków oraz naklej naklejkę z kodem.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Funkcja warunkowa JEŻELI ma szerokie zastosowanie.. (0-3) Przeczytaj tekst.. są prawdziwe (TRUE), a które fałszywe (FALSE).. A. looked B. little C. few D. said E. saw F. talkedSpośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3..

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.

Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. OdPRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Skąd się bierze?. 🎓 Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Zakreśl literę A, B albo C.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wykonuj zadania zgodnie z poleceniami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. W każdym zadaniu poprawna jest zawsze tylko jedna odpowiedź.. Zadanie 10.. Zakreśl literę A, B, C lub D..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt