Lekcje języka polskiego dla obcokrajowców
Lekcja 1 powitania, pożegnania, przedstawianie sięKursy języka polskiego w Warszawie na ul. Kopernika 3.. Każda lekcja składa się średnio z 25 - 30 ekranów.Wypracowana metoda nauki języka polskiego dla obcokrajowców w naszej szkole opiera się na posługiwaniu się w trakcie wszystkich lekcji głównie językiem polskim.Od samego początku student uczy się komunikacji w bezpośrednich sytuacjach, jak np.: umówienie wizyty u lekarza lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej.Witamy wszystkie rodziny mieszkające poza granicami naszego kraju.. Poradnik metodyczny.. Ale znają już trochę polski, prawda?. zip.ta była dla mnie przełomowym odkryciem w myśleniu o nauczaniu języka obcego.. języki, Gdynia.. Zapraszam na indywidualne zajęcia z języka polskiego, ukraińskiego dla obcokrajowców.. Kursy języka polskiego prowadzone w szkole odpowiadają na potrzeby uczniów i ułatwiają im poznawanie Polski.Zajęcia grupowe języka polskiego dla obcokrajowców z lektorem odbywają się w wirtualnej klasie, uczestnicy mają kontakt zarówno z lektorem jak i z innymi uczestnikami.. Mamy siedzibę w Warszawie, ale przeprowadzamy również lekcje online.. Certyfikat języka polskiego ECL.. W ciągu dwudziestu lat naszej działalności uczyli się u nas ludzie z całego świata - zarówno ci rozpoczynający swoją przygodę z nauką polskiego, jak też ci, którzy posługują się polskim na bardzo wysokim poziomie.Indywidualne lekcje języka polskiego dla obcokrajowców mogą być prowadzone w domu, gdzie łatwo o ciszę oraz skupienie, w ulubionej kawiarni z kubkiem aromatycznej kawy, miejscu pracy, aby nie tracić czasu na dojazdy lub w naszej szkole, gdzie uczniowie zawsze są mile widziani!Kurs języka polskiego dla cudzoziemców realizowany przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej..

więcej…Uczysz języka polskiego obcokrajowców?

A także pomagam uzupełnić wiedzę z finansów, ekonomii, biznesu, prawa ukraińskiego, promocji.Ćwiczenia fonetyczne dla obcokrajowców uczacych sie języka polskiego .. Osoby uczące się kultury polskiej muszą zatem pracować nad lingwistyką i elementami kulturowymi, które składają się na nasz piękny język.Specjalizujemy się w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców.. Uczysz od zera?. pojedyczne lekcje - flipbook.. Elastyczności wymaga .Polski dla biznesu/studiów.. Czytaj więcejKurs języka polskiego codziennego i biznesowego na każdym poziomie podzielony jest na 30 lekcji oraz dodatkowo 3 lekcje do wyboru z kursu na specjalne okazje, natomiast kurs "Polski dla turystów" to 15 lekcji oraz dodatkowo 1 lekcja do wyboru z kursu na specjalne okazje.. Zapraszamy do pobrania broszur informacyjnych o podręcznikach do nauki języka polskiego jako obcego.. Zobacz wpisy.Jesteśmy pasjonatami - nasze lekcje to nie tylko solidna porcja wiedzy o języku, to także radość z bycia z naszymi uczniami, poznawania ich kultur i opowiadania o naszej, polskiej.. Mgr polonistyki , nauczyciel dyplomowany - z dużym doświadczeniem w nauczaniu j. polskiego obcokrajowców - udzieli lekcji od poziomu B1 wzwyż..

Ukraiński dla obcokrajowców.

Od tamtego czasu regularnie prowadzę warsztaty pozalekcyjne dla obcokrajowców, mam za sobą wiele lekcji w klasie i online, a do tego mnóstwo entuzjazmu.. Nauka języka polskiego na prywatnych lekcjach.. A to zepsuje się ksero dziesięć minut przed zajęciami, a to trzeba zmienić salę na taką, w której nie ma rzutnika, kiedy indziej znowu musimy wziąć nagłe zastępstwo albo przed samym wyjściem z domu pies zje nasz misternie przygotowany konspekt i dodatkowe materiały (lub coś w tym stylu…).. Nauka polskiego to prawdziwe wyzwanie dla wszystkich małych i dużych super-dzieciaków :) Wierzymy, że z naszą niewielką pomocą dzieci świetnie sobie poradzą.Choć na co dzień studiuję neuropsychologię, od trzech zaczęłam na poważnie przygotowywać się do uczenia języka polskiego.. I z pewnością wielu naszym rozmówcom otwierają się szeroko oczy ze zdumienia, gdy na ostatnie pytanie .Materiały dydaktyczne do nauki języka polskiego - dla dzieci ; Materiały dydaktyczne do nauki języka polskiego - dla dorosłych "Z językiem polskim każdego dnia" (poziom A2 z elementami B1): Ćwiczenia.. Znajdziesz tu kreatywne pomoce naukowe dla obcokrajowców uczących się języka polskiego, ale zdecydowana większość materiałów okazuje się przydatna podczas lekcji polskiego z dziećmi i młodzieżą.. Dlate-go proponuję lektorom ćwiczenia gramatyczne, do których wykonania potrzebne jest połą-czenie wiedzy gramatycznej i umiejętności jej wykorzystania w praktyce, stąd tytuł zbioru - Praktyczna gramatyka języka polskiego.Mowa oczywiście o Polskim na czasie - przestrzeni, która należy do energicznej i uśmiechniętej Agaty, lektorki języka polskiego..

Nauka języka polskiego jako obcego.

Dokładamy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych podopiecznych.. Zobacz opis i przykładowe strony.. - pewnie wielu z nas, lektorów, słyszy podobne słowa za każdym razem, gdy przychodzi nam opowiadać o tym, czym się zajmujemy.. Pobierz.. Opracowane przez nas nowoczesne podręczniki cieszą się ogrmoną popularnością na całym świecie.Szkoła Języka Polskiego POLISH WORLD powstała w 2006 roku z pasji i zainteresowań założycielki.. Kursy standardowe, intensywne.PROGRAM NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCA (dziecka z Ukrainy) W ROKU SZKOLNYM .. • rozbudzanie w dziecku uczucia radości i satysfakcji z nauki języka polskiego, • kształcenie i rozwijanie komunikacyjnych kompetencji językowych oraz sprawności językowych w zakresie recepcji .Prowadzimy indywidualne lekcje polskiego dla obcokrajowców, których koszt wynosi 65,00 zł za 45 minut na poziomach A1-B1 lub 75,00 zł za 45 minut na poziomach B2-C2.. Wszystko zaczęło się w roku 2007 kiedy rozpoczęłam studia licencjackie na kierunku Filologia Polska na Uniwersytecie Gdańskim.Wydawnictwo GLOSSA od 20 lat specjalizuje się w nauczaniu polskiego dla obcokrajowców.. Na naszej platformie znajdziesz atrakcyjne materiały wysokiej jakości, które ułatwią Ci przygotowanie ciekawych skutecznych zajęć.. To znaczy, że mówisz do nich po angielsku, tak?.

Kursy języka polskiego online.

Używana przez Ditto platforma daje lektorom możliwość na współdzielenie tablicy, dzielenie uczestników w pary, przez co lektor może na bieżąco monitorować przebieg ćwiczeń i poprawiać błędy.Szkoła języka polskiego GLOSSA została założona w 1997 roku i od samego początku specjalizuje się w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców.. Dodaj do Zachowanych.. Wakacyjne kursy języka polskiego.. 7.Zapisz się na lekcje polskiego jako obcego!. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dział do nauki języka polskiego.. Szkoła Języka polskiego MSPP czyli "Mówi się po polsku" choć niewielka, to z wielką pasją i ambicjami na więcej!. Jesteśmy wykwalifikowanymi i zaangażowanymi lektorami z doświadczeniem.60 zł/45 minut/grupa 4-5 osób Prywatne lekcje języka polskiego dla obcokrajowców, również online (Skype lub Zoom).. 12 dni temu.. ©2018 Polski dla obcokrajowców, szkoła języka polskiego, Gdańsk, Gdynia, Sopot - Akademia Języka Polskiego .kursy jĘzyka polskiego dla studentÓw erasmus; programy przygotowujĄce do studiÓw (roczne i wakacyjne) studia i stopnia studia polskie - jĘzyk, kultura, spoŁeczeŃstwo; programy nawa; lekcje indywidualne; lekcje indywidualne online; programy dla uczelni i instytucji zagranicznychKorepetycje z języka polskiego dla cudzoziemców.. Zapisz się on-line lub telefonicznie: +48 22 625 72 98 +48 22 625 53 86Nauka języka polskiego jest żmudnym zadaniem, zarówno dla obcokrajowców, jak i dla tubylców, którzy czasami mają problemy z własnym językiem.. Nauczanie języka polskiego oraz bliski kontakt z innymi kulturami to najważniejsze powody założenia centrum dla cudzoziemców..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt