Sprawdzian tajemniczy ogród z odpowiedziami
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. Czarne b.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Tagi dla tego testu: nauka,lektura.. PYTANIA OTWARTE 1. .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dobrze trafiłeś!. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Złoty pieniądz 18.Z kim pan Craven spotkał się po powrocie z podróży?. W imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl „Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Potrzebuje streszczenia ,,Tajemniczy ogród'' Wypracowanie..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.1) kto jako pierwszy od 10 lat wszedł do ogrodu?. Quiz w Poczekalni.. 3) Marta to.. ( wybierz dwie odpowiedzi)Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Oto Tajemniczy Ogród i dziecko,prosze o pomoc; Plan wydarzeń lektury zaklęcie na w; Plan wydarzeń kapelusz za sto tysięcy; Co może być symbolem kolejnych etapów przemiany Mary i ogrodu w lekturze "Tajemniczy ogród"- 59,99 zł - Ania z zielonego wzgórza,hobbit, tajemniczy ogród, sposób na alcybiadesa, mikołajek lektura obowiązkowa.. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Sukienkę c.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozdział 10.. Sceny leśne 20.W jakiego koloru sukienki pan Craven zabronił ubierać Mary?. Zawiera nieodpowiednie treści?. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Plik sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika indranikabi • Data dodania: 29 mar 2017Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Martha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Co to są wrzosowiska?Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Odblokuj dostęp do 8162 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. SPRAWDZIAN Z LEKTURY 1.. Wylosuj powiesc Stephena Kinga!Test z Lektury "Tajemniczy Ogrod" Sprawdzicie tu znajomosc na temat lektury "Tajemniczy Ogrod" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogrod,test,lektura,trudne,5,klasaZaraz sprawdzianWitaj na stronie Quizz.pl.. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Z lekarzem z Londynu b. Z dziećmi państwa Sowerby c.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. pytanie 1 z 10.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Materiały powiązane z testem: Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Przeczytaj dokładnie instrukcję..

Wyślij zgłoszenie ..."Tajemniczy ogród" - sprawdzian z lektury.

Tajemniczy ogród - test .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. 2) Kto powiedział Mary o ogrodzie?. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Szukaj.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Z adwokatem 19.Co przedstawiała tapeta w pokoju Mary?. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąZaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. pomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3 .. może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań .Tajemniczy ogród..

... ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę ... sylwia.

Zawiera 16 pytań.. Podaj swoje imię: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Rozwiaz quiz!Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogrod" 1.. Gdzie wychowywała się Mary?. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem .Witaj na stronie Quizz.pl.. Ma formę pytań otwartych.9.. anuluj.. Mary nazwała swój ogród tajemniczym.Tajemniczy Ogród (1993) Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt