Podsumowanie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi
️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturylapbuk lapbook projekt szkolny wskazowki pomocTemat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Skomentuj.. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lapbook, „książka na kolanie", to interaktywna teczka lub rozkładana książka, w której znajduje się wszystko, co wiąże się z danym tematem.Na listę lektur trafiły też pozycje nowe, zapewne w intencji twórców listy takie, które oddawać mają ducha czasów i być dla uczniów czymś współczesnym… i tak dochodzę do sedna - nową pozycją w kanonie jest powieść Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Kto jest autorem książki pt. „ Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Część 2.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Obligowała do tego sama lektura - "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", która wybiega w przyszłość, zachwyca wynalazkami i nietuzinkowymi rozwiązaniami, ale także kreatywność i pomysłowość uczniów .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Plan ramowy 1.. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Ale tata Niki żyje!. Nienawidzę tej lektury.„FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Quiz w Poczekalni.. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi12 listopada bieżącego roku uczniowie kl.6 b podczas lekcji języka polskiego prezentowali lapbooki , które były podsumowaniem pracy z lekturą „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Tromba czy Marcin Dubiel?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem „Książki Roku 2005".. Nie lubi swojego imienia.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z części 1-2, czyli .. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Kim z zawodu jest mama Neta?. Część 3.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół..

Rozwiąż test!Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 4 .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Szukaj.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Udostępnij.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Odpowiedz.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Skomentuj.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Czas i miejsce akcjiRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Spotkanie w nowej szkole i .Tym razem podsumowanie wiadomości po omówieniu lektury na języku polskim w klasie VI wyglądało zupełnie inaczej.. Test składa się z 12 pytań.. Część 1.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt