Napisz list od uli do zenka z lektury ten obcy
Wreszcie przemyślał sobie wszystko i wrócił, aby zarobić pieniądze dla Uli .. Gdy był dzieckiem, zmarła jego matka, został skazany na wychowanie przez nieczułego ojca alkoholika.Napisz list do mamy Uli od Uli że tęskni, lektura ,,Ten Obcy'' Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. To tylko jemu się zwierzała.. Kłócimy się bardzo często i nie dogadujemy.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: białoszewski być sobie jednym czytanie ze zrozumieniem odpowiedzi na pytania białoszewski być sobie jednym czytanie ze zrozumieniem wzór mowy oskarżycielskiej witold maj sonet iUla zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.. Matka Pestki rozwodzi się z jej ojcem i wychodzi za ojca Uli i adoptują Zenka.. Olszyny 18.02.2015 r. Kochany Zenku!. I zaczęli rozmawiać.Obecność Zenka prowokuje ją do ryzykownych postępków, aby udowodnić swą wyjątkową odwagę.. Lubiły piec ciasta i spędzać czas na pogaduszkach, które zastąpiły Uli spisywanie pamiętnika.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Napisz list od Zenka do Uli lub do jego kolegów z wyspy w którym opowiesz w imieniu bohatera jego spotkaniu z wujkiem.. szkola-podstawowa-klasa-6.. Udostępnij.. Od czasu, gdy się nie widzieliśmy bardzo mi Ciebie brakuje.. Długo się zastanawiałam jak mogłabym odpowiedzieć na Twój list.. Ojciec Uli odnajduje wuja Zenka, sprowadza go, a ten zabiera Zenka do siebie..

82% Streszczenie lektury ''Ten Obcy''.

Julek opowiedział o oddaniu pieniędzy, lecz to na nic się nie zdało.. Po jego przeczytaniu długo myślałam o Twojej wcześniejszej sytuacji w domu.. Bardzo się polubiły i okazało się, że mają wiele wspólnego.. Z Twoim wyjazdem wszystko się posypało.. ma szesnaście lat, urodził się we Wrocławiu.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Patrysiaaa 1.12.2010 (21:55)Napisz list do Pestki Ubyszowej , w którym ocenisz jej postepowanie wobec Zenka,Uli i matki Pestki-lektura "Ten obcy" zadanie dodane 4 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika aneczka3346 ( -60 ) [Szkoła podstawowa]napisz list do zenka z lektury ten obcy daje.. - rozwiązanie zadania.. Jej szczupła i niewysoka postać nadawała jej osobie dziewczęcy wdzięk, urody dodawały jej też ładne oczy i włosy.. Pestka chce pokazać, że jest lepsza od Uli.. Zadanie jest zamknięte.. 2010-04-27 17:13:19Zadanie: napisz list do zenka wójcika quot ten obcy quot w Rozwiązanie:drogi zenku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam nie gniewaj się na mnie, co poniżej przeczytasz myślę że nie powinieneś uciekać z domu nie chcę ci prawić morałów, ale no właśnie zawsze jest jakieś ,,ale 39 jesteś jeszcze młodym człowiekiem i twój ojciec w głebi serca napewno się o ciebie .List Uli Zalewskiej do Zenka Wójcika..

Podobała się swoim kolegom.Test z lektury: „Ten Obcy".

Opowiedziała Julkowi, że Zenek ukradł pieniądze, bo nie miał za co sobie kupić jedzenie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Język polski.. Nasza paczka już nie jest taka ja dawniej.. Bartusra 5 lat temu.. "TEN OBCY" Anusia__63; 6.01.2010 zmienionyUla Zalewska to bohaterka powieści pt Ten obcy Jest ona półsierotą wychowywaną przez ciotki Na stałe mieszka w Warszawie Została ona odsunięta od ojca.. Julek i Pestka wrócili do Warszawy, a Zenek zamieszkał z wujkiem w Tczewie i od tej chwili .Szukał Uli, aby z nią uciec do Anglii.. Rozmawiała z nim o wszystkim.. Ula i Zenek biorą ślub.. 17.Dziewczynka podchodząc do stolika, przy którym pisała list, zamknęła zeszyt i wrzuciła go do szufladki.. Skomentuj.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. aż do czasu spotkania Zenka.. Nie znosi porażek.. Polecane teksty: .. List Uli do Zenka Ula zalewska pisze list List do Zenka od Uli Zalewskiej Napisz list w imieniu Uli do Zenka List od Uli do Zenka Napisz list Uli do Zenka Wójcika Ula Zalewska pisze list do tego obcego List Uli do tego obcego .Jak napisać list w imieniu Uli do Zenka z lektury "Ten obcy ''.Uwzględnij w nim życzenie chłopca,aby nie wracał do przeszłości..

Postępuje uczciwie.list zenka do uli po wyjezdzie do Tczewa proszę pomożecie stolarz źródło: ten obcy.

81% Miłość oraz słynne pary kochanków w literaturze.. Z wyglądu jak i z usposobienia była bardzo delikatna.. Chłopak miał jednak nie za dobreNapisz list do afrykańskiego chłopca Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: Panterka007 29.3.2010 (16:51) Napisz wymyślone dalsze losy Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: __Justyna__ 30.3.2010 (15:33)Napisz list od uli do zenka 2011-11-14 18:06:06 Napisz list w imienu uli do zenka 2012-05-23 15:37:06 Napiszę list do Uli Zalewskiej w imieniu Zenka Wójcika ..

Doszłam do wniosku, że Twój tata bił Cię, ponieważ był...Na podstawie lektury Ten Obcy wykonaj zadanie: Napisz w minimum 10 pkt uczucie między Zenkiem, a Ulą.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przykro mi z tego powodu.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Napisz list od Zenka do Uli lub do jego kolegów z wyspy w k - rozwiązanie zadania .. Jest zrównoważonym i rozsądnym chłopcem.. Najlepsze rozwiązanie.. 2009-10-03 11:31:35Zadanie: napisz list z lektury quot ten obcy quot napisz list od zenka do przyjaciół z wyspy co wydarzyło się dalej w tym napisz gdzie teraz zamieszkuje Rozwiązanie: cześć przepraszam , że z takim opóźnieniem piszę do was ale dopiero teraz mam trochęlist od Zenka do Uli ten obcy 2010-11-29 17:43:50 prosze napiszcie mi list uli do zenka (behaterowie lektury ten obcy ) 2010-11-09 15:02:05 Napisać list do wujaka Zenka 2012-12-02 13:20:15Hej ;-) Jak napisac list zachęcający do przeczytania lektury "ten obcy " 2009-11-04 14:18:46 List do Uli z "ten obcy " 2010-11-14 19:42:15 Załóż nowy klubStreszczenie lektury ''Ten Obcy''.. 2009-10-03 11:31:35 Napisz list od uli do zenka 2011-11-14 18:06:06Napisz list do Zenka od Uli (ty jestes Ulą) beda 3 naaaj 2010-11-23 18:12:40 Jak napisać list w imieniu Uli do Zenka z lektury "Ten obcy''.Uwzględnij w nim życzenie chłopca,aby nie wracał do przeszłości.. Następnie pobiegł po Mariana, żeby powiedzieć mu co dowiedział się od Uli.. Bo Pestka uważała się za atrakcyjniejszą od Uli.. Zgłoś nadużycie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt